P0300S3NLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0300S3NLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P0300S3NLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR 30V 2500A DO-214AB
Ngā Rauemi: P0300S3NLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P0300S3NLRP
Tau Wae P0300S3NLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR 30V 2500A DO-214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65406 pcs Pepa Raraunga P0300S3NLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 30V
Tuhinga o mua - Breakover 45V Raupapa SIDACtor®
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AB
Ētahi Ingoa F7630CT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 2.5kA I teie nei - Whakaorangia (Ih) 50mA
Te kaha 150pF