P0080EBMCLAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080EBMCLAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P0080EBMCLAP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 6V 250A TO92
Ngā Rauemi: P0080EBMCLAP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P0080EBMCLAP
Tau Wae P0080EBMCLAP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 6V 250A TO92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86579 pcs Pepa Raraunga P0080EBMCLAP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 6V
Tuhinga o mua - Breakover 25V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 50mA
Te kaha 150pF