P0080EAL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080EAL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P0080EAL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BIDIR 6V 150A TO-92
Ngā Rauemi: P0080EAL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P0080EAL
Tau Wae P0080EAL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BIDIR 6V 150A TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144398 pcs Pepa Raraunga P0080EAL.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 6V
Tuhinga o mua - Breakover 25V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 50mA
Te kaha 150pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P0077
P0077
Kaihanga: Terasic Technologies
Whakaahuatanga: MASS STORAGE AND VIDEO HSMC CARD
I roto i te taonga: 5343 pcs
Tikiake: P0077.pdf
RFQ
P0080EALRP1
P0080EALRP1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 6V 150A TO92
I roto i te taonga: 117178 pcs
Tikiake: P0080EALRP1.pdf
RFQ
P0080EALRP2
P0080EALRP2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: P0080EALRP2.pdf
Kaihanga: Terasic Technologies
Whakaahuatanga: HSMC COMMUNICATION CARD
I roto i te taonga: 285 pcs
Tikiake: P0078.pdf
P0080EALAP
P0080EALAP
Tikiake: P0080EALAP.pdf
P0080EA
P0080EA
Whakaahuatanga: SIDACTOR BIDIR 6V 150A TO-92
Tikiake: P0080EA.pdf
Whakaahuatanga: CAMERA LINK RECEIVER HSMC CARD
I roto i te taonga: 337 pcs
Whakaahuatanga: CAPSENSE MATRIX BUTTON KEYPAD
P0080EAMC
P0080EAMC
Whakaahuatanga: SIDACTOR MC BI 6V 150A TO-92
Tikiake:
Whakaahuatanga: 2X16 LCD MODULE (NO BACKLIGHT)
P0080EAMCAP
P0080EAMCAP
Tikiake:
P0080EAMCL
P0080EAMCL
Tikiake: P0080EAMCL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel