ORM230A17
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ORM230A17 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ORM230A17
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 7SEC 10A 120V
Ngā Rauemi: ORM230A17.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ORM230A17
Tau Wae ORM230A17 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 7SEC 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 2253 pcs Pepa Raraunga ORM230A17.pdf
Tuhinga o mua 230VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Fixed Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Raupapa ORM Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa F10609 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Mahinga On-Delay
Whakaahuatanga Taipitopito On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) Fixed, 7 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Chassis Mount Te wa roa Fixed, 7 Sec
Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 120/240VAC Takahanga DPDT (2 Form C)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FB120A
FB120A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RELAY FLASHER FAILURE ALARM
I roto i te taonga: 431 pcs
Tikiake: FB120A.pdf
RFQ
TDIH24AL
TDIH24AL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TIME DELAY RELAY (INTERVAL)
I roto i te taonga: 916 pcs
Tikiake: TDIH24AL.pdf
RFQ
SHS60M110A
SHS60M110A
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: SS TIMR INTERVAL, 60M, 110VAC
I roto i te taonga: 4881 pcs
Tikiake:
7014AB
7014AB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 7SEC 10A 240V