ORB120A25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ORB120A25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ORB120A25
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 300SEC 10A 120V
Ngā Rauemi: ORB120A25.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ORB120A25
Tau Wae ORB120A25 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 300SEC 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 1781 pcs Pepa Raraunga ORB120A25.pdf
Tuhinga o mua 120VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage, Trigger Signal
Te Whakariterite Whakamuri Screwdriver Slot Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Raupapa ORB Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa F10606 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Mahinga Off-Delay
Whakaahuatanga Taipitopito Off-Delay Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 3 Sec ~ 300 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Chassis Mount Te wa roa 3 Sec ~ 300 Sec
Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 120/240VAC Takahanga SPDT (1 Form C)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 12MIN 5A 230V