NH3CG400
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NH3CG400
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 400A 500VAC/440VDC
Ngā Rauemi: NH3CG400.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NH3CG400
Tau Wae NH3CG400 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 400A 500VAC/440VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4504 pcs Pepa Raraunga NH3CG400.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 440V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.953" L x 2.921" W x 1.969" H (75.00mm x 74.20mm x 50.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 400A