NH1CG125
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NH1CG125
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC
Ngā Rauemi: NH1CG125.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NH1CG125
Tau Wae NH1CG125 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4899 pcs Pepa Raraunga NH1CG125.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 440V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.953" L x 2.220" W x 1.181" H (75.00mm x 56.40mm x 30.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 125A