NH00CG20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NH00CG20
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 20A 500VAC/440VDC
Ngā Rauemi: NH00CG20.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NH00CG20
Tau Wae NH00CG20 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 20A 500VAC/440VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5543 pcs Pepa Raraunga NH00CG20.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 440V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 20A
Katoa NH Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 120kA AC, 25kA DC
Whakaaetanga VDE Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NH00CG2
NH00CG2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE SQUARE 2A 500VAC/440VDC