NANOSMDM100-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NANOSMDM100-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NANOSMDM100-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Ngā Rauemi: 1.NANOSMDM100-2.pdf2.NANOSMDM100-2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NANOSMDM100-2
Tau Wae NANOSMDM100-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5459 pcs Pepa Raraunga 1.NANOSMDM100-2.pdf2.NANOSMDM100-2.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 300ms Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.59mm) Raupapa PolySwitch®, nanoSMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 210 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 60 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave Ētahi Ingoa NANOSMDM100-2CT
NANOSMDM1002
NANOSMDM100CT
NANOSMDM100CT-ND
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave I teie nei - Te haere (Te) 1.8A
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1A
Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NANOUSB3_NE2D/GS/RS_
NANOUSB3_NE2D/GS/RS_
Kaihanga: ams
Whakaahuatanga: NANOUSB3_NANEYE-NANEYEGS_EVLBOAR
I roto i te taonga: 3977 pcs
Tikiake: NANOUSB3_NE2D/GS/RS_.pdf
RFQ
NANOSMDC200F-2
NANOSMDC200F-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 6V 2A 1206
I roto i te taonga: 189626 pcs
Tikiake: NANOSMDC200F-2.pdf
RFQ
NANOSMDCH030F/24-02
NANOSMDCH030F/24-02
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 24V 0.30A 1206
Tikiake: NANOSMDCH030F/24-02.pdf
NANOUSB3_ORION_1K_2K
NANOUSB3_ORION_1K_2K
Kaihanga: ams
Whakaahuatanga: EVAL BOARD FOR ORION
I roto i te taonga: 54 pcs
Tikiake: NANOUSB3_ORION_1K_2K.pdf
NANOSMDM050-2
NANOSMDM050-2
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 6V 500MA 1206
Tikiake: NANOSMDM050-2.pdf
NANOUSB3_NE2DXSMXL
NANOUSB3_NE2DXSMXL
Whakaahuatanga: EVAL BOARD FOR NANEYE XS
I roto i te taonga: 45 pcs
Tikiake: NANOUSB3_NE2DXSMXL.pdf
NANOSMDCH010F-02
NANOSMDCH010F-02
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 100MA 1206
Tikiake: NANOSMDCH010F-02.pdf
NANOUSB3_4LS_EVALBOA
NANOUSB3_4LS_EVALBOA
Whakaahuatanga: EVAL BOARD FOR 4LS
I roto i te taonga: 34 pcs
Tikiake:
NANOSMDH075F-02
NANOSMDH075F-02
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 6V 750MA 1206
Tikiake: NANOSMDH075F-02.pdf
NANOUSB2.2
NANOUSB2.2
Whakaahuatanga: NANOUSB2.2
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake: NANOUSB2.2.pdf
NANOUSB3_ORION4K_EVA
NANOUSB3_ORION4K_EVA
I roto i te taonga: 50 pcs
Tikiake: NANOUSB3_ORION4K_EVA.pdf
Tikiake: NANOSMDM075-2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel