NANOSMDC016F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NANOSMDC016F-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NANOSMDC016F-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 48V 160MA 1206
Ngā Rauemi: 1.NANOSMDC016F-2.pdf2.NANOSMDC016F-2.pdf3.NANOSMDC016F-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NANOSMDC016F-2
Tau Wae NANOSMDC016F-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 48V 160MA 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momotuhi - Max 48V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 300ms Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.063" W (3.22mm x 1.60mm) Raupapa PolySwitch®, nanoSMD
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1.1 Ohms Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave
Ētahi Ingoa NANOSMDC016F-2DKR
RF1344-000DKR-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 48V 160mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave I teie nei - Te haere (Te) 450mA
Anei - Max 10A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 160mA