NANOSMD175LR-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NANOSMD175LR-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NANOSMD175LR-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1206
Ngā Rauemi: 1.NANOSMD175LR-2.pdf2.NANOSMD175LR-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NANOSMD175LR-2
Tau Wae NANOSMD175LR-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228691 pcs Pepa Raraunga 1.NANOSMD175LR-2.pdf2.NANOSMD175LR-2.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 1s Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.063" W (3.22mm x 1.61mm) Raupapa Polyswitch®, LoRho
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 8 mOhms Ratonga -