MSM20.15W9
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MSM20.15W9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSM20.15W9
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 0.15SEC CHASSIS
Ngā Rauemi: MSM20.15W9.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSM20.15W9
Tau Wae MSM20.15W9 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 3201 pcs Pepa Raraunga MSM20.15W9.pdf
Tuhinga o mua 24VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Fixed Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Raupapa MSM Momo Tae Solid State Relay
Ētahi Ingoa F10601 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Mahinga On-Delay
Whakapā atu @ Whakaoho - Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSM2015
MSM2015
Kaihanga: ICCNexergy (Inventus Power)
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 20W