MINISMDC125F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC125F-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MINISMDC125F-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Ngā Rauemi: 1.MINISMDC125F-2.pdf2.MINISMDC125F-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MINISMDC125F-2
Tau Wae MINISMDC125F-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 367159 pcs Pepa Raraunga 1.MINISMDC125F-2.pdf2.MINISMDC125F-2.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 400ms Te matotoru (Max) 0.019" (0.48mm)
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Raupapa PolySwitch®, miniSMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 140 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 50 mOhms