MICROSMDCH010F-02
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MICROSMDCH010F-02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MICROSMDCH010F-02
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Ngā Rauemi: 1.MICROSMDCH010F-02.pdf2.MICROSMDCH010F-02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MICROSMDCH010F-02
Tau Wae MICROSMDCH010F-02 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142184 pcs Pepa Raraunga 1.MICROSMDCH010F-02.pdf2.MICROSMDCH010F-02.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.038" (0.97mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Raupapa PolySwitch®, microSMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 11 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1.2 Ohms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric), Concave Ētahi Ingoa MICROSMDCH010F-02CT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 350mA Anei - Max 10A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MICROSMD350LR-D-2
MICROSMD350LR-D-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 6V 3.5A 1206
I roto i te taonga: 168793 pcs
Tikiake: MICROSMD350LR-D-2.pdf
RFQ
MICROSMD450LR-2
MICROSMD450LR-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 5V 4.5A 1210