LVSP0100TX2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVSP0100TX2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 100A 600VAC
Ngā Rauemi: LVSP0100TX2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVSP0100TX2
Tau Wae LVSP0100TX2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 100A 600VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5275 pcs Pepa Raraunga LVSP0100TX2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® LVSP Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case -
Ētahi Ingoa LVSP100-2 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 0.000403 Ohms
Whakatauranga onamata 100A Katoa -