LTFD1200ZX01A
LTFD1200ZX01A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: ACS 60VDC 1200A L17T DISCONNECT
I roto i te taonga: 120 pcs
Tikiake: LTFD1200ZX01A.pdf
RFQ
LTFD6001ZX00
LTFD6001ZX00
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: ACS 145VDC 600A L17T DISCONNECT