LT600302SR
Hua Hua
Tau Wae: LT600302SR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT600302SR
Tau Wae LT600302SR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4012 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa LT Ētahi Ingoa LT60030-2SR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -