LT304001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LT304001C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR CART 300V 400A CHASSIS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT304001C
Tau Wae LT304001C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR CART 300V 400A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4686 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga 300V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LT Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Momo Purihi Holder Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1.311" Dia x 2.752" L (33.3mm x 69.9mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 400A 300V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 400A