LSRU-024-AL-3
Hua Hua
Tau Wae: LSRU-024-AL-3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua LOAD SENSOR/ 24V/ 25-100A/ UC
Ngā Rauemi: LSRU-024-AL-3.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Waehere Stock 523 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSRU-024-AL-3
Tau Wae LSRU-024-AL-3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga LOAD SENSOR/ 24V/ 25-100A/ UC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 523 pcs Pepa Raraunga LSRU-024-AL-3.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LSRU
LSRU
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HLDR THREAD 125V 15A CHASS