LSRK1.12TXID
Hua Hua
Tau Wae: LSRK1.12TXID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 1.12A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LSRK1.12TXID.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSRK1.12TXID
Tau Wae LSRK1.12TXID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 1.12A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3085 pcs Pepa Raraunga LSRK1.12TXID.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicating Ētahi Ingoa LLSRK 1-1/8ID
LLSRK1.12ID
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 1.12A