LSRK03.5TXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSRK03.5TXID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LSRK03.5TXID.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSRK03.5TXID
Tau Wae LSRK03.5TXID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4226 pcs Pepa Raraunga LSRK03.5TXID.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa LLSRK 3-1/2ID
LLSRK03.5ID
LLSRK03.5TXID
LLSRK3.5ID
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 3.5A
Katoa RK1 Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LSRK025.T
LSRK025.T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 4348 pcs
Tikiake: LSRK025.T.pdf
RFQ
LSRK035.TXID
LSRK035.TXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 3081 pcs
Tikiake: LSRK035.TXID.pdf
RFQ
LSRK035.T
LSRK035.T