LSP05GI120PH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LSP05GI120PH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSP05GI120PH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SURGE PROTECTOR 5KA 120VAC HIPOT
Ngā Rauemi: LSP05GI120PH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSP05GI120PH
Tau Wae LSP05GI120PH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SURGE PROTECTOR 5KA 120VAC HIPOT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7975 pcs Pepa Raraunga LSP05GI120PH.pdf
Tuhinga 120V Hangarau Surge Protector
Pūrere Pūrere Whakarato Module Raupapa LSP
Packaging Bulk Paa / Case Module, Wire Leads
Ētahi Ingoa F7583 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Screw Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga tono LED Drivers, AC/DC SMPS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LSP05GI240P
LSP05GI240P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SURGE PROTECTOR 5KA 240VAC PARL
I roto i te taonga: 8419 pcs
Tikiake: LSP05GI240P.pdf
RFQ
LSP05GI240PH
LSP05GI240PH
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SURGE PROTECTOR 5KA 240VAC HIPOT
I roto i te taonga: 7212 pcs
Tikiake: LSP05GI240PH.pdf
RFQ
LSP05GI120P
LSP05GI120P
Whakaahuatanga: SURGE PROTECTOR 5KA 120VAC PARL