LSP05277PM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LSP05277PM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSP05277PM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SURGE PROTECTOR 5KA MNTR 277V
Ngā Rauemi: 1.LSP05277PM.pdf2.LSP05277PM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSP05277PM
Tau Wae LSP05277PM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SURGE PROTECTOR 5KA MNTR 277V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7667 pcs Pepa Raraunga 1.LSP05277PM.pdf2.LSP05277PM.pdf
Tuhinga 277V Hangarau Surge Protector
Pūrere Pūrere Whakarato Module Raupapa LSP
Packaging Tray Paa / Case Module, Wire Leads
Ētahi Ingoa F6366 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Screw Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga tono LED Drivers, AC/DC SMPS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LSP05240LLPM
LSP05240LLPM
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SURGE PROTECTOR 5KA MNT 240V LNG
I roto i te taonga: 10889 pcs
Tikiake: LSP05240LLPM.pdf
RFQ
LSP05480LLP
LSP05480LLP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SURGE PROTECTOR 5KA 480V L/N/G
I roto i te taonga: 11485 pcs
Tikiake: LSP05480LLP.pdf
RFQ
LSP05277P
LSP05277P
Whakaahuatanga: SURGE PROTECTOR 5KA 277VAC