LPWI252010S1R5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPWI252010S1R5T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH SMD
Ngā Rauemi: LPWI252010S1R5T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPWI252010S1R5T
Tau Wae LPWI252010S1R5T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 450879 pcs Pepa Raraunga LPWI252010S1R5T.pdf
Momo Thin Film Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa LPWI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa F10236TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Thin Film Inductor 2.8A 80 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.8A I teie nei - Maama 3.1A