LPSJ601.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPSJ601.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LPSJ601.Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPSJ601.Z
Tau Wae LPSJ601.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4338 pcs Pepa Raraunga LPSJ601.Z.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa LPSJ Ētahi Ingoa LPSJ60-1
LPSJ601Z
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 60A Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LPSJ302.Z
LPSJ302.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL
I roto i te taonga: 5554 pcs
Tikiake: LPSJ302.Z.pdf
RFQ
LPSJ603.Z
LPSJ603.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL
I roto i te taonga: 4482 pcs
Tikiake: LPSJ603.Z.pdf
RFQ
LPSJ601.ZXID
LPSJ601.ZXID