LNRK030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNRK030.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC
Ngā Rauemi: LNRK030.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNRK030.T
Tau Wae LNRK030.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7570 pcs Pepa Raraunga LNRK030.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa LLNRK 30
LLNRK030
LLNRK30
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 30A