LMIN025.VPW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMIN025.VPW
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTOMOTIVE 25A 58VDC BLADE
Ngā Rauemi: 1.LMIN025.VPW.pdf2.LMIN025.VPW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMIN025.VPW
Tau Wae LMIN025.VPW Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTOMOTIVE 25A 58VDC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21003 pcs Pepa Raraunga 1.LMIN025.VPW.pdf2.LMIN025.VPW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.331" H (10.90mm x 3.80mm x 8.40mm)
Raupapa MINI® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Ētahi Ingoa F9366 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 25A