LLC24A2F50N
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLC24A2F50N
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua LIQUID LEVEL CONTROL
Ngā Rauemi: LLC24A2F50N.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLC24A2F50N
Tau Wae LLC24A2F50N Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 1200 pcs Pepa Raraunga LLC24A2F50N.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 120VAC
Momo Constant Level Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa LLC2 Whakaaroaro Fixed, 50kOhm
Momo putanga Relay Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Momo Tae - Ngā āhuatanga -
Te tawhiti - Whakahaere ki te Pona (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 120VAC Chassis Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 120VAC Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)