LJCA040.XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LJCA040.XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC 1PK CARD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LJCA040.XP
Tau Wae LJCA040.XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC 1PK CARD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19569 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.571" L x 0.472" W x 0.630" H (14.50mm x 12.00mm x 16.00mm) Raupapa JCASE®
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Auto Link Ētahi Ingoa LJCA040XP
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 40A Tae Green