LH256003C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LH256003C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 250V 600A CHASSIS
Ngā Rauemi: LH256003C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LH256003C
Tau Wae LH256003C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 250V 600A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6038 pcs Pepa Raraunga LH256003C.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LH Ētahi Ingoa LH25600-3C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 2.874" Dia x 10.374" L (73mm x 263.5mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related NLN, RLN Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 600A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 600A Whakaaetanga Mea -