LH250602C
Hua Hua
Tau Wae: LH250602C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
Ngā Rauemi: LH250602C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LH250602C
Tau Wae LH250602C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5056 pcs Pepa Raraunga LH250602C.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LH Ētahi Ingoa LH25060-2C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related NLN, RLN Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 250V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 60A Whakaaetanga Mea -