LH250303PR
Hua Hua
Tau Wae: LH250303PR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: LH250303PR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LH250303PR
Tau Wae LH250303PR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5274 pcs Pepa Raraunga LH250303PR.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa LH Ētahi Ingoa LH25030-3PR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related NLN, RLN Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -