LH250301C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LH250301C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: LH250301C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LH250301C
Tau Wae LH250301C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5715 pcs Pepa Raraunga LH250301C.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LH Ētahi Ingoa LH25030-1C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related NLN, RLN Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LH250301P
LH250301P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
I roto i te taonga: 4567 pcs
Tikiake: LH250301P.pdf
RFQ
LH250301CR
LH250301CR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse