LFT604003CS
Hua Hua
Tau Wae: LFT604003CS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 400A DIN
Ngā Rauemi: LFT604003CS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 252 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 252 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFT604003CS
Tau Wae LFT604003CS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 400A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252 pcs Pepa Raraunga LFT604003CS.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFT Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 3 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 1.594" Dia x 3.626" L (40.5mm x 92.1mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 400A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 400A Whakaaetanga Mea -