LFJ600601CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ600601CID Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFJ600601CID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFJ600601CID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFJ600601CID
Tau Wae LFJ600601CID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4314 pcs Pepa Raraunga LFJ600601CID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LF Ētahi Ingoa LFJ60060-1CID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A