LFC600601CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFC600601CID Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFC600601CID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFC600601CID.pdf2.LFC600601CID.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFC600601CID
Tau Wae LFC600601CID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4277 pcs Pepa Raraunga 1.LFC600601CID.pdf2.LFC600601CID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LF Ētahi Ingoa LFC60060-1CID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.406" Dia x 1.496" L (10.3mm x 38mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class CD
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A