LA70QS2004
Hua Hua
Tau Wae: LA70QS2004
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 200A 700VAC/VDC
Ngā Rauemi: LA70QS2004.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 442 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LA70QS2004
Tau Wae LA70QS2004 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 200A 700VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 442 pcs Pepa Raraunga LA70QS2004.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 700V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Raupapa POWR-GARD® LA70QS
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa LA70QS200-4
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 200A