LA70Q704
Hua Hua
Tau Wae: LA70Q704
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 70A 700VAC/650VDC
Ngā Rauemi: LA70Q704.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 512 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LA70Q704
Tau Wae LA70Q704 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 70A 700VAC/650VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 512 pcs Pepa Raraunga LA70Q704.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Raupapa LA70Q
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa LA70Q70-4
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 70A