L60S800.X
Hua Hua
Tau Wae: L60S800.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 800A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: L60S800.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 446 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L60S800.X
Tau Wae L60S800.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 800A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 446 pcs Pepa Raraunga L60S800.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 2.500" Dia x 3.032" L (63.50mm x 77.00mm)
Raupapa POWR-GARD® L60S Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa L60S 800
L60S800
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 800A Katoa -