L60S012.T
Hua Hua
Tau Wae: L60S012.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC
Ngā Rauemi: L60S012.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L60S012.T
Tau Wae L60S012.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3519 pcs Pepa Raraunga L60S012.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Raupapa POWR-GARD® L60S Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa L60S 12
L60S012
L60S12
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 12A Katoa -