L601E375
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L601E375
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92
Ngā Rauemi: 1.L601E375.pdf2.L601E375.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L601E375
Tau Wae L601E375 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3974 pcs Pepa Raraunga 1.L601E375.pdf2.L601E375.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-92
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Tae Mahi -65°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 1A Through Hole TO-92
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 1A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 16.7A, 20A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 5mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 3mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L601E3RP
L601E3RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92
I roto i te taonga: 100608 pcs
Tikiake: L601E3RP.pdf
RFQ
L601E3
L601E3
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse