L6008L8TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L6008L8TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L6008L8TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220
Ngā Rauemi: 1.L6008L8TP.pdf2.L6008L8TP.pdf3.L6008L8TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L6008L8TP
Tau Wae L6008L8TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75243 pcs Pepa Raraunga 1.L6008L8TP.pdf2.L6008L8TP.pdf3.L6008L8TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 65A, 85A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 20mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA Whirihoranga Single