L6008D6RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L6008D6RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 600V 8A TO252
Ngā Rauemi: 1.L6008D6RP.pdf2.L6008D6RP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L6008D6RP
Tau Wae L6008D6RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 600V 8A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 73782 pcs Pepa Raraunga 1.L6008D6RP.pdf2.L6008D6RP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa L6008D6 RP
L6008D6TR
Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 65A, 85A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA