L60060C1C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L60060C1C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.L60060C1C.pdf2.L60060C1C.pdf3.L60060C1C.pdf4.L60060C1C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L60060C1C
Tau Wae L60060C1C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa L600 Ētahi Ingoa L60060C-1C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.406" Dia x 1.496" L (10.3mm x 38mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class CD Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 60A Whakaaetanga Mea Copper Alloy