L6004F51
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L6004F51 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L6004F51
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 600V 4A TO202
Ngā Rauemi: 1.L6004F51.pdf2.L6004F51.pdf3.L6004F51.pdf4.L6004F51.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L6004F51
Tau Wae L6004F51 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 600V 4A TO202 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-202
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-202 Long Tab Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-202
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 33A, 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA