L6004D3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L6004D3RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252
Ngā Rauemi: 1.L6004D3RP.pdf2.L6004D3RP.pdf3.L6004D3RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L6004D3RP
Tau Wae L6004D3RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88032 pcs Pepa Raraunga 1.L6004D3RP.pdf2.L6004D3RP.pdf3.L6004D3RP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa L6004D3DKR
Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 33A, 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 5mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 3mA