L60030M3C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L60030M3C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L60030M3C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.L60030M3C.pdf2.L60030M3C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L60030M3C
Tau Wae L60030M3C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4513 pcs Pepa Raraunga 1.L60030M3C.pdf2.L60030M3C.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa L600 Ētahi Ingoa F1112
L60030M-3C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related MIDGET
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 30A
Ngā Hua e hāngai ana
L60030M3PQDINR
L60030M3PQDINR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
I roto i te taonga: 4886 pcs
Tikiake: L60030M3PQDINR.pdf
RFQ
L60030M3CDINR
L60030M3CDINR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse