L60030M2CDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L60030M2CDINR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.L60030M2CDINR.pdf2.L60030M2CDINR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L60030M2CDINR
Tau Wae L60030M2CDINR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4038 pcs Pepa Raraunga 1.L60030M2CDINR.pdf2.L60030M2CDINR.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa L600 Ētahi Ingoa L60030M-2CDINR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related MIDGET
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 30A
Ngā Hua e hāngai ana
L60030M1SQDINR
L60030M1SQDINR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
I roto i te taonga: 24646 pcs
Tikiake: L60030M1SQDINR.pdf
RFQ
L60030M2C
L60030M2C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS