L60030C3PQ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L60030C3PQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L60030C3PQ
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.L60030C3PQ.pdf2.L60030C3PQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L60030C3PQ
Tau Wae L60030C3PQ Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7087 pcs Pepa Raraunga 1.L60030C3PQ.pdf2.L60030C3PQ.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Raupapa L600 Ētahi Ingoa F5256
L60030C-3PQ
L60030C3PQ-ND
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class CC
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 30A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Tin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L60030C3C
L60030C3C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
I roto i te taonga: 3918 pcs
Tikiake: L60030C3C.pdf
RFQ
L60030C2SQ
L60030C2SQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 14593 pcs
Tikiake: L60030C2SQ.pdf
RFQ
L60030C3PQDINR
L60030C3PQDINR
Whakaahuatanga: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL