L401E6RP
Hua Hua
Tau Wae: L401E6RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92
Ngā Rauemi: 1.L401E6RP.pdf2.L401E6RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L401E6RP
Tau Wae L401E6RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108771 pcs Pepa Raraunga 1.L401E6RP.pdf2.L401E6RP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-92
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Tae Mahi -65°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 1A Through Hole TO-92 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 1A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 16.7A, 20A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA Whirihoranga Single
Ngā Hua e hāngai ana
L401E8AP
L401E8AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92
I roto i te taonga: 124566 pcs
Tikiake: L401E8AP.pdf
RFQ
L401E5
L401E5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 158494 pcs
Tikiake: L401E5.pdf
RFQ
L401E8
L401E8
Tikiake: L401E8.pdf
L402DC
L402DC
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: 0402 S HI FREQ IND DESIGNER KIT
Tikiake: L402DC.pdf
L401E8RP
L401E8RP
Tikiake: L401E8RP.pdf
L401E6AP
L401E6AP
Tikiake: L401E6AP.pdf
L402W
L402W
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: 0402 WIRE WOUND HIGH Q IND KIT
Tikiake: L402W.pdf
L401E5AP
L401E5AP
Tikiake: L401E5AP.pdf
L401E575
L401E575
Tikiake: L401E575.pdf
L401E6
L401E6
Tikiake: L401E6.pdf
L401E3RP
L401E3RP